W grudniu zeszłego roku opisywaliśmyciekawą plotkę. Wynikało z niej, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy powinniśmy zobaczyć zapowiedź gry LEGO: Harry Potter. Okazuje się jednak, że informacja ta pomimo tego, że miała ręce i nogi, okazała się nieprawdziwa. Nową produkcją z serii LEGO jest gra o podtytule Battles. Zobaczymy ją latem na przenośnej konsoli Nintendo DS.

Odpowiadające za ten projekt studio Traveller's Tales postanowiło stworzyć coś niecodziennego. W LEGO Battles będziemy gromadzili potężne armie i budowali bazy dla nich. Wytrenowane i dobrze wyposażone jednostki (wśród których znajdą się czarodzieje, kosmici, smoki i wojownicy ninja) rzucimy do boju na ponad siedemdziesięciu planszach inspirowanych między innymi dobrze znanymi „pirackimi” zestawami klocków czy eksploracją kosmosu. W grze nie zabraknie oczywiście humoru i trybów multiplayer.

Musimy przyznać, że jesteśmy bardzo mile zaskoczeni pomysłem studia Traveller's Tales. I choć zapowiedzi LEGO Harry Potter być może jeszcze się doczekamy, to z zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość mówiącą o tym, że wcześniej zagramy w Battles. Jeśli i was ciekawi ten tytuł, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, w której umieściliśmy pierwsze fotki z tej pozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czemu nie, odsłony z serii Lego (Star Wars, Indiana Jones) to niezły smakołyk dla dzieci i nie tylko, w rozumieniu „fun’u” płynącego z obcowania z tymi produkcjami. Magia klocków Lego towarzyszy mi od dzieciństwa 🙂 a dzięki grom mogłem cofnąć się do tych miłych czasów.

    RTS w świecie LEGO? Brzmi baaardzo interesująco :)Tylko. . . dlaczego ja nie mam DS’a ? 🙁

    Hehe też odbieram to za aspekt pozytywny, jednak wszystko leży w rękach producenta. Traveller’s Tales poniżej pewnego poziomu w swych grach nie schodzą, firma gwarantuje gry na dobrym poziomie. Jednak rozważając wydanie tej gry na przenośną platformę Ninteno. . . Można myśleć, że gra może wydać się czymś nietuzinkowym. Na polu turówek miałaby konkurencję (Advance Wars, Age of Empires, FFTactics i inne)a tak RTS’y to raczej nisza w którą celują. Jeśli sterowanie będzie ciekawe i proste (przyjemne) to nic tylko zacierać łapki na ten tytuł. . . . –>prima, DS’iki są tanie, szczególnie te używane, na aukcjach internetowych o czym zapewne wiesz. Problem DS’a polega raczej na tym, że gry są u nas trudnodostępnę i ich cena czasem jest zbyt wysoka:/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here