Już wcześniej internet w błyskawicznym tempie okrążyły spekulacje, mówiące o tym, jakoby Lips miał być odpowiedzią Microsoftu na bijącą rekordy popularności w Europie serię SingStar, kojarzoną z marką PlayStation. Owe plotki okazały się być prawdziwe i oto możemy cieszyć się pierwszym oficjalnym materiałem wideo z Lips. Oczywiście znajdziecie go pod naszym newsem.

Choć gra wygląda, jakby ktoś żywcem „zerżnął” ją ze wspomnianego SingStara, to jednak wedle zapowiedzi produkującego Lips studia iNiS (twórcy między innymi Elte Beat Agents) pojawią się w niej imponujące nowości, jak choćby czujniki ruchu w mikrofonach, czy możliwość śpiewania piosenek umieszczonych na podpiętym do konsoli iPodzie lub Zune. Czy to wystarczy Microsoftowi do odebrania Sony fanów SingStara? Oceńcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Co to by było gdyby producenci nie mogli zżynać?- Nie było by nowych gier. xDA tak na poważnie, to Micro$oft mnie coraz bardziej (pozytywnie) zaskakuje. Jak Sony nie ruszy swoich czterech liter, to dla posiadaczy PS3 będzie to „mały” problem.

  2. no coś M$ pomyślał i wykombinował lips wg. mnie to będzie hicior a jak jeszcze połącza to z GH to będzie super mega imprezowa masakra:)

  3. Ciekawe czy w repertuarze znajdą się hity Vader’a, Dimmu Borgir, czy Graveworm. Coś mi jednak mówi, że nie będziemy mieli okazji poćwiczyć growla. 😉

    • szum Xboxa w śpiewaniu im na tym filmiku nie przeszkadza? 😛

      nie, bo oni mają już tą nową wersję iksa, na którą my musimy troche poczekać;-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here