Wielbiciele biżuterii, a w szczególności pierścieni, na pewno ucieszą się po przeczytaniu tej wiadomości. Firma Warner Bros. zapowiedziała nadejście wielu gier, przenoszących wielbicieli elektronicznej rozrywki do świata Władcy Pierścieni. Mają to być przeróżne produkcje, które zadowolą miłośników grania w każdym wieku. Możemy się więc spodziewać najazdu wyścigów na olifantach, bijatyk z orkami w roli głównej czy klonów smoking mama (hobbit?) z fajkowym zielem.

Póki co oficjalnie zapowiedziano jednak tylko jedną nową pozycję. Jest nią The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest. Tytuł ten to gra action-adventure ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Przygody Aragorna przeżyjemy na konsolach Nintendo Wii i DS oraz Playstation 2 i PSP. Produkcja ta powinna trafić do sklepów jesienią tego roku.

Aragorn’s Quest rozpoczyna się w chwili, gdy w Hobbitonie trwają przygotowania do imprezy urządzonej na cześć Aragorna – króla Gondoru – oraz Samwise’a Gamgee, który wyróżnił się męstwem na polach bitewnych Wojny o Pierścień. Najmniejsi mieszkańcy wioski Hobbitów chcą się jednak dowiedzieć czegoś więcej na temat wypraw Aragorna, jeszcze zanim rozpocznie się impreza. I tu do akcji wkracza gracz, który odtworzy (przejdzie) najważniejsze misje tytułowego bohatera.

Jak to wszystko wygląda w akcji? Tego możecie się dowiedzieć po obejrzeniu materiału filmowego, umieszczonego pod treścią naszego newsa. Za chwilę do naszej wiadomości dołożymy jeszcze pierwsze fotki z tej produkcji. Na zakończenie dodamy natomiast, że na Nintendo Wii w Aragorn’s Quest można grać w trybie co-op, w którym drugi gracz wciela się w Gandalfa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here