Oficjalny blog firmy Capcom wzbogacił się o wpis, w którym przedstawiciele firmy ujawniają datę premiery tytułowej gry, która jak dobrze wiemy, pod koniec zeszłego roku wpadła w poślizg. Z najnowszych planów wydawcy wynika, że tytuł ten trafi do sklepów na całym świecie dokładnie jedenastego maja tego roku. Niestety ta data premiery dotyczy tylko i wyłącznie konsolowych wersji gry. Posiadacze pecetów jak zawsze będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać do jesieni. Właśnie wtedy Lost Planet 2 powinno wpaść w ich ręce.

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że już w tym tygodniu (31go marca) w usługach sieciowych Xbox Live i Playstation Network pojawi się wersja demonstracyjna gry. Niestety do jej pobrania potrzebny jest specjalny kod rozdawany członkom społeczności zarejestrowanej na blogu. Ci, którzy go nie zdobędą będą mogli sprawdzić „próbkę możliwości” gry dopiero 21 kwietnia (dzień później na Playstation 3). W demie znajdziemy jedną planszę – Turbulent Jungle – przeznaczoną do zabawy w trybie Versus. Maksymalnie szesnastu graczy na raz będzie sprawdzi na niej swoje umiejętności. Rozgrzewajcie zatem swoje łącza internetowe. Wkrótce będą ciężko pracowały.

Już na zakończenie dodamy, że osoby, które pobiorą I uruchomią demo otrzymają dostęp do specjalnej broni (Machine Gun SP), która strzela seriami składającymi się z trzech strzałów. Broń tę wykorzystamy w pełnej wersji gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ostatnie demo nie było za dobre ;|Sterowanie średnie, natłok giwer, które niewiele wnosiły do gry i generalnie cały gameplay zbyt kwadratowy. Nie wiem co się tak uparli na to granie MP, chętniej bym zobaczył jak wygląda przykładowy scenariusz.

  2. Jeśli chodzi o co-op w demie LP2 to „czwarty na liście” jest kozakiem (granaty + miotacz ognia). A jak dobierze się do „plazmy” na balkonie (2 etap) to jest się bogiem i miażdży się wszystko i wszystkich. Mam nadzieję że:a. poprawili grafikęb. wywali upierdliwe błędyc. dali jeszcze więcej „zabawek”Szkoda że nie dali coś fabularnego ale co tam. Tak na marginesie to czy będzie można całego singla LP2 przejść w trybie co-op bo nie ukrywam że BARDZO mi się podobał (gram do dziś w demo co nigdy mi się jeszcze nie przydarzyło).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here