To jakieś szaleństwo. Oczywiście nie mamy nic złego na myśli, zawsze cieszymy się kiedy możemy was poinformować o zapowiedzi jakiejś nowej, potencjalnie dobrej gry. Niestety pracownikom studia LucasArts tak bardzo spodobał się sprzęt Wielkiego N, że zapomnieli o pozostałych konsolach i pecetach. Najpierw dowiedzieliśmy się, że w Force Unleashed na Playstation 3 i Xboxie 360 zabraknie trybu multiplayer…ponieważ pojawi się on na Wii. Kilka dni później zapowiedzieliśmy jeszcze jedną produkcję na Wii i DSa. Była nią Star Wars: The Clone Wars: Lightsaber Duels (podoba nam się trik z dwukropkami), o której pisaliśmy w tym miejscu.

Dziś dołączyła do tej gry jeszcze jedna produkcja tym razem przeznaczona tylko i wyłącznie na japońskiego handhelda. Tytuł ten to Star Wars: The Clone Wars: Jedi Alliance (o, znowu te dwukropki). Nie wiem jeszcze zbyt wiele na jego temat, ale z tego co mówią przedstawiciele LucasArts wynika, że będzie to pozycja przeznaczona tylko i wyłącznie (!) do zabawy w trybie co-op. Wielbiciele elektronicznej rozrywki sterują w niej rycerzami Jedi, którzy szukają zaginionego trybu online z Force Unleashed na PS3 i 360tce. Pisząc już zupełnie serio musimy przyznać, że nie wiemy jeszcze o czym będzie ta produkcja. W ręce wpadła nam tylko jedna fotka z Lightsaber Duels. Za kilka chwil zobaczycie ją obok tego newsa. Do wszystkich opisanych w nim produkcji wrócimy kiedy tylko ich twórcy powiedzą coś ciekawego na ich temat. Wyglądajcie naszych tekstów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Łoooo. . . ja często zamiast śniadania palę papierosa i nie wyglądam jak żaden z nich 😛 Kłamiecie! . . . . no jasne, wiedziałem że za tym kłamstwem kryje się Katmay 😀 Któż by inny! :D:D:D

  2. Ta bo po co wydawac gry na inne konsole. . . kogo tam jakieś plastaszony czy pudełka obchodziły ;D A tak wogle to ci panowie(?) przypominają mi moje grono pedagogiczne ;P

  3. Ja nic nie mam do konsol. Gry na konsole są bardziej dopracowane. . . tak słyszałem. Aaa i wracając do tematu jak można zapomnieć o X360, PS3 czy o PC,ja jego nie zrozumiem normalnie co on widzi w tym ??Nintendo??. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here