Lumines pierwotnie ukazała się na PlayStation Portable i z miejsca została okrzyknięta jednym z najlepszych tytułów startowych. Teraz właściciele next-gena Microsoftu będą mogli się przekonać w czym tkwi potęga tego prostego, lecz niezwykle wciągającego tytułu.

Lumines Live! jest jak do tej pory najdroższą gra w ofercie Live Arcade. Podstawowa wersja tytułu kosztuje 1200MP, co w przeliczeniu na złotówki daje nam około 50 złotych. Za te kwotę dostaniemy takie tryby jak: multiplayer poprzez Xbox Live!, Challenge i Puzzle. Dodatkowo, Q Entertainment, twórcy gry, dorzucili zupełnie nowy Mission Mode, gdzie zadaniem gracza będzie rozwiązanie zaprojektowanych uprzednio puzzli. Doszła również możliwość ustawiania tak zwanych „skórek”.

Na tym nie koniec. Z sieci pobrać będzie można warty 600MP dodatek, zawierający dodatkowe teledyski, które będą lecieć w tle oraz dodatkowe 22 skiny. Microsoft zapowiedział mocny suport dla gry pod względem DLC (downloadable content), więc można przypuszczać, ze w przyszłości zostaniemy zalani dodatkowymi teledyskami, piosenkami czy skórkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Mam Lumines na PSP, przed zakupem pukałem się w czoło i dziwiłem się ludziom, że to może się podobać. No ale szybko zmieniłem zdanie. Gdybym ją recenzował, bez wahania dałbym 10/10. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here