INFORMACJA PRASOWA

Rozpoczynając zabawę w najnowszych tytułach z oferty EA SPORTS, można będzie dokonać wyboru pomiędzy trybem „Advanced” (dla zaawansowanych) i „Family Play” (dla niedoświadczonych). Ci, którzy zdecydują się na opcję zaawansowaną, będą za pomocą tzw. Nunchuka i Wii-lota kontrolować wszystkie możliwe aspekty gry. Natomiast gra w trybie „Family Play” polegać będzie wyłącznie na posługiwaniu się Wii-lotem i wydawaniu zawodnikom podstawowych poleceń – takich jak strzelanie, omijanie i rzucanie. W tym czasie, konsola pełnić będzie rolę niewidzialnego pomocnika w drużynie. Takie rozwiązanie umożliwia stopniowe zdobywanie umiejętności i korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji gry, gdy tylko początkujący fani wirtualnej rozrywki zapragną stawić czoło nowym wyzwaniom.

Dzięki EA Sports Family Play na platformie Wii każdy gracz, nawet jeśli zupełnie brak mu doświadczenia, może spróbować swoich sił w naszych najnowszych grach wideo.” mówi Dave McCarthy, kierownik produkcji kanadyjskiego oddziału EA. „Wspólna zabawa jednoczy pokolenia, a dzięki trybowi Family Play każdy będzie mógł zostać prawdziwym mistrzem.

Wśród tegorocznych hitów EA Sports, rewolucyjny tryb Family Play pojawi się w:

Madden NFL 08 na konsolę Nintendo Wii
Zostań prawdziwą gwiazdą futbolu amerykańskiego. Rozpocznij rozgrywki ligowe jako amator lub od razu w roli zawodowca! W międzyczasie, w zupełnie nowym trybie Party Mode zagraj w 22 niesamowite minigry! Madden NFL 08 oferować będzie możliwość nagrywania przebiegu rywalizacji i uwieczniania najbardziej widowiskowych momentów. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w sieci oraz specjalny kanał informacyjny z najnowszymi wiadomościami ze świata NFL.

NBA Life 08 na konsolę Nintendo Wii
Co zrobisz, gdy piłka znajdzie się wreszcie w Twoich rękach? Ominiesz przeciwników i wzbijesz się ponad obręcz, żeby zaliczyć efektowny wsad, czy może znajdziesz czystą pozycję i wrzucisz za trzy punkty? Weź udział w rozgrywkach NBA i ciesz się każdym zwycięstwem w zawodowej lidze. To Ty rzucasz, podajesz, i bronisz używając pilota Wii. Resztę robi za ciebie konsola! Chyba, że jesteś doświadczonym graczem – wtedy zdecyduj się na korzystanie z obu kontrolerów!

FIFA 08 na konsolę Nintendo Wii
Niech cała rodzina weźmie udział w pełnych emocji rozgrywkach piłkarskich. Możecie zagrać w tradycyjny sposób lub skorzystać z trybu Footi Party, w którym wcielicie się w samego… Ronaldinho! Zanim będzie to jednak możliwe, należy zdobyć odpowiednią liczbę punktów grając w tzw. „żonglowanie” i „piłkarzyki”. W grze dostępny będzie moduł „Football Academy”, w ramach którego, w trakcie ponad 30 lekcji nauczycie się sterować zaawansowanymi funkcjami Free Motion™. Zabawa w trybie Family Play będzie niezwykle prosta, dzięki intuicyjnej pomocy ze strony konsoli. Na koniec warto zmierzyć się z ludźmi z całego świata w tzw. Ligach interaktywnych online.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here