Rozpieszczają nas dzisiaj twórcy gier. Na łamach serwisu IGN pojawił się nowy, rewelacyjny plik wideo z Mafia 2. Jeśli myśleliście, że twórcy Mass Effect 2 pokazali klasę, to spójrzcie na ten materiał filmowy. Pokazano w nim sceny, z których pochodzą fotki opublikowane na łamach Valhalli kilka chwil temu. Vito i jego gangsterska ekipa otrzymują nowe zadanie – mają upolować człowieka, którego mafijni bossowie nazywają „fat piece of shit”. Kiedy mówią tak o tobie gangsterzy, to wiesz, że nie pożyjesz już zbyt długo.

Starczy jednak tego gadania. Ważniejszy od naszych słów jest przecież ten klip, którego po prostu nie możecie przegapić. Świetny klimat, piękna grafika, strzelaniny – czy to wszystko sprawi, że Mafia 2 zostanie grą roku? My już teraz głosujemy na TAK!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Dopiero teraz skojarzyłem: NY ? Przecież to już było w GTA IV. . . Mam nadzieję, że te wsyztskie mosty, kościółki itp. nie będą mi się kojarzyć z gietką. . .

  2. wydawało mi się, że była mowa o tym, że wzorowali się tylko na NY, ale stworzą rzeczywistego, bo jak to powiedzieli twórcy – „byłoby nudne stać w korkach 2h” 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here