Podczas imprezy Game Developers Conference, która odbyła się w zeszłym tygodniu w San Francisco, Mark Rein w wywiadzie dla serwisu GamesIndustry.biz nie szczędził ciepłych słów konsoli SONY:

Jak tylko wyjdą wielkie gry, SONY sprzeda dużo konsol. Kiedy PlayStation HOME się ukaże, sprzedadzą dużo konsol…Jasne, cena jest wysoka, ponieważ jest to nowy sprzęt z górnej półki, lecz historia pokazała, że cena kiedyś zmaleje. SONY sprzeda bardzo wiele konsol, wszystko będzie w porządku.

Dodatkowo, Rein nie rozumie pretensji kierowanych pod adresem SONY w kwestii rzekomo niskiego popytu na konsolę. Zdaniem Reina, konsumenci powinni być zadowoleni, że SONY wreszcie nadąża z produkcją konsol i nie powinni odbierać tego w ten sposób, że gracze nie są zainteresowani PlayStation 3:

Jeśli nie dostarczają do sklepów odpowiedniej ilości konsol, to jest źle. Jeśli dostarczają do sklepów wystarczającą ilość konsol, to jest źle. Co wybierasz?” – puentuje Rein.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. A ja poprosze Gears of Wars – Trylogie dołączone do nowiutkiego ps3 w paczuszce na jutro:) oczywiście na ps3 a jak nie to ps3 z pro evo 7:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here