Firma Gazillion Entertainment zapowiedziała swoją pierwszą produkcję typu MMO. Jak na „pierwszy strzał” jest to od razu konkretna gra. Super Hero Squad Online, jak łatwo się domyślić, bazuje na twórczości osób pracujących dla słynnego wydawnictwa.

Zapowiedziane dzieło pozwala nam się wcielić w kreskówkowe wersje najbardziej znanych superbohaterów (i superzłoczyńców?). W sumie postaci do wyboru będzie ponad pięć tysięcy! Z informacji prasowej rozesłanej przez Gazillion Entertainment wynika, że wielbiciele elektronicznej rozrywki będą mogli łączyć się w grupy, by razem walczyć ze złem. Wiadomo już, że w Super Hero Squad Online zobaczymy takie postaci jak Iron Man, War Machine, Wolverine, Hulk czy Invisible Woman. Wśród udostępnionych lokacji znalazły się natomiast redakcja Daily Bugle, Stark Tower, Baxter Building oraz Super Hero City i Villainville (ach, ta pomysłowość).

Wielbiciele elektronicznej rozrywki otrzymają natomiast własne siedziby, których wygląd będziemy mogli modyfikować. W swoim HQ rozwiesimy też zdobyte trofea czy zabalujemy z sieciowymi znajomymi. Więcej na temat gry można się dowiedzieć na jej stronie internetowej. Dziś w sieci pojawi się natomiast pierwszy pochodzący z niej materiał filmowy. Już teraz możemy jednak obejrzeć pierwsze promujące ją fotki (nie pochodzą bezpośrednio z gry).

Data premiery i kolejne szczegóły związane z Super Hero Squad Online zostaną podane do publicznej wiadomości już wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here