Panowie z BioWare liczą chyba na sukces i robią naprawdę wiele aby ubiegłoroczny hit w wersji na Playstation 3 zyskał aprobatę w oczach graczy. Właśnie pojawił się naprawdę świetny, premierowy zwiastun tej produkcji, która pojawi się na sklepowych półkach w Stanach Zjednoczonych już 18 stycznia, a europejscy posiadacze PS3 będą mogli wcielić się w Sheparda trzy dni później. Co ciekawe EA i BioWare podali do publicznej wiadomości, że druga odsłona Mass Effect w dniu premiery pojawi się także w Playstation Store, a więc będzie to gratka dla tych, którzy wolą dystrybucję elektroniczną. Co jeszcze ciekawego o ME2? Pan Chris Priestly na Playstation Blog kolejny raz zapewnił, że Mass Effect 2 w wersji na Playstation 3 nie jest zwykłym „portem z Xboksa 360 i PC” – wzięto pod uwagę specyfikę PS3 i ponoć została okiełznana. Co w domyśle znaczy, że po prostu BioWare zapewnia, że w przypadku ich gry niechlubna łatka „gorszej wersji” nie ma prawa zaistnieć.

Mass Effect 2 na PS3 zawierać będzie wydane do tej pory DLC – Overlord, Lair of the Shadow Broker oraz Kasumi. Fabułę pierwszej odsłony gry przybliżyć ma natomiast interaktywny komiks.

UPDATE: Wersja w PSN zajmuje około 12 gigabajtów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Powinni wrzucić w cenie 1 nowej gry zestaw ME 1/2 i byłoby dobrze, czyli gra warta mniej więcej swojej ceny. Ciekawe też jak się będzie kształtować cena tej gry na allegro przez 1-3 od premiery w porównaniu do edycji elektronicznej, która to powinna być przecież tańsza. Ciekawe.

  2. Na amerykańskim PSN gra stoi po 60$. U nas jeszcze jej nie widziałem, ale wg Ceneo czy Allegro grę można dostać od 180zł. Tak więc cena może być podobna, chyba że polski oddział Sony wyrówna cenę do „okrągłej” i wystawi ją po 199zł. Nie zdziwiłbym się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here