Studio BioWare zapowiadało, że Mass Effect 2 otrzyma wiele mikrododatków po swojej premierze. Trzeba przyznać, że tym razem, w przeciwieństwie do tego co mówiono o DLC do oryginalnego ME, Kanadyjczycy dotrzymali danego słowa. Dziś firma zaprezentowała światu kolejne rozszerzenie do swojego dzieła. Otrzymało ono tytuł Overlord i zostanie wydane w przyszłym miesiącu.

W nowym DLC Shepard i jego drużyna zmierzą się z sztuczną inteligencją, która zwariowała od przeglądania pornograficznych filmików w Internecie. Całe zadanie będzie się składało z pięciu misji do wykonania. Oprócz strzelania będziemy w nich mieli okazję pojeździć „czołgiem” Hammerhead. BioWare zapowiada, że Overlord nie będzie aż tak bardzo liniowy jak poprzednie mikrododatki do Mass Effect 2. Cena rozszerzenia nie jest jeszcze znana, ale możemy wam pokazać pierwsze pochodzące z niego fotki. Musimy przyznać, że wyglądają one naprawdę nieźle.

Oby więc tym razem w nasze ręce wpadło DLC z prawdziwego zdarzenia. Mikrododatki, które już teraz możemy kupić albo pobrać za darmo niestety nie są zbyt dobre. Więcej na ich temat przeczytacie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here