Mass Effect będzie trylogią – wiemy o tym od dłuższego czasu. Jak się okazuje, choć druga część serii trafi na półki sklepowe dopiero za kilkanaście dni, już trwają prace nad jej trzecim rozdziałem. Podczas CES 2010 jeden z twórców, Casey Hudson, dał do zrozumienia, iż ekipa BioWare już teraz prowadzi pierwsze zadania koncepcyjne. Obecnie tworzone są pierwsze skrawki historii, które autorzy starają się połączyć w całość. Jak spekuluje się, część prac nad ME3 odbywała się w czasie produkcji „dwójki” – wymienia się tu chociażby system rozwoju postaci, który ma być bardziej jednolity w zestawieniu ME2 i części trzeciej, niż gdy weźmiemy pod uwagę „jedynkę” i jej sequel.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieje, że trójka będzie jeszcze na X360. Cała trylogia na jednej konsoli, na jednym sejwie jedną postacią. Byłoby świetnie.

  2. W grudniu 2012 wydadzą tuż przed końcem świata abyśmy ostatnie chwile naszego życia mogli spędzić w tym wspaniałym uniwersum 🙂 Bioware to szczwane lisy i wiedzą jak graczom umilić czas przed kataklizmem. Hehe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here