Największą nowością w tym tytule, jak już wspominaliśmy ma być możliwość deformowania terenu. Kilka takich trików znajdziecie w materiale filmowym pod tekstem. Póki co wygląda to jednak średnio. Tworzenie rozpadlin działających identycznie jak czarna dziura w The Darkness, improwizowane windy kreowane za pomocą ziemi, wielkie kule zbijające przeciwników niczym kręgle. Ciężko tu dopatrzyć się rewelacji. Sama gra wygląda jakby była typowym tytułem multiplayer (przynajmniej na tym filmie). Zobaczcie Fracture w ruchu i podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. „Ciężko tu dopatrzyć się rewelacji. „Mi tez ciezko dopatrzyc sie czegos wiecej jak przecietnie wygladajacego trailera 😉

  2. Ja tu widze typowy single player. . . pelno AI, jakies turrety. Co do samej gry – grafa jest dziwna. Super efekt przeksztalcania powierzchni, ale teksturki itp jakies takie niezbyt klimatyczne

  3. Z tego co pokazali na tym filmiku wynika, że przekształcanie terenu to jedyna atrakcja w tej grze. czyżby kolejny przykład przerostu formy nad treścią?

  4. Nie- to poprostu bardzo wczesna wersja gry. Nie wymagajmy od twórców od razu gruszek na wierzbie! Poprostu dajmy im czas na dopieszczenie tej gry. . . Sam trailer nie jest aż tak zły. Swoją drogą- ciekawy motyw z „wszystko wciągającą dziurą”. . .

  5. Fakt grafika jest bardzo nieprzekonujaca:) Ale fizyka jesli chodzi o rozp. . . terenu i wszystkiego wokol to sie zgadza, tyle, ze w bardzo kiepsciutki sposob. . .

  6. Miejmy nadzieję, że ta fizyka to prawdziwa fizyka , która wyciśnie coś z mocy konsolowych procków, a nie zwykłe trochę bardziej skomplikowane skrypty. Wiem, że to strzelanka gdzie grafika ma duże znaczenie, ale jednak pamiętajmy, że grafa to nie wszystko, nawet w takiej grze jest miejsce na tak zwana miodność.

  7. Dziwne to jakies. . . kto normalny bedzie wszystkim falowal, jesli moze po prostu przywalic z odlegolosci? :E Chyba, ze 2090 roku wojna ma byc po prostu efektowna, a nie skuteczna 😉

  8. kurcze, przecież to Magic Carpet! Jak nic tam mieliśmy możliwość dobudowywania skał ich niszczenia itp. Szkoda, że nikt nie pokusił się o kontynuację tej gry.

  9. Jeżeli mówimy o tym samym Magic Carpet gdzie sie latało na dywanie i budowało własny zamek to gra była wręcz boska. Jeżeli miałeś na myśli 1 to wiedz, że powstała jej kontynuacja.

  10. Ale z niektórych są trzęsiłepki. Wczesna wersja gry, cieszcie się,że trailer twórcy wam zapodali. Przedsmak jest a co będzie czas pokaże. hehe teksturki nieklimatyczne;Dco się dzieje:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here