My to wiemy, ale być może są wśród nas Wikingowie, którzy chcą tę totalną destrukcję zobaczyć na własne oczy zanim udadzą się do sklepów po swoją kopię World in Flames. Właśnie dla nich pod tekstem umieściliśmy nowy zwiastun filmowy z Mercenaries 2. Nadano mu nazwę „Money”. Sprawdźcie więc w jaki sposób zarobimy pierwszy milion martwych prezydentów w tej produkcji. Przy okazji odsyłamy was też do zapowiedzi gry, którą jakiś czas temu przygotował dla nas niezawodny Wojtek Borowicz. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego co przeczytaliście i zobaczyliście w tym zwiastunie filmowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jakoś do mnie nie przemawia pseudo punk-irokez pędzący czerwonym ferari przez dżunglę w której pełno czołgów i helikopterów. jeszcze brakuje filmu z jakiegoś bonus levelu gdzie koleś jedzie harleyem z zamontowanym gatlingiem przez krainę z bajki o kucykach albo gumisiach. . .

    • Jakoś do mnie nie przemawia pseudo punk-irokez pędzący czerwonym ferari przez dżunglę w której pełno czołgów i helikopterów. jeszcze brakuje filmu z jakiegoś bonus levelu gdzie koleś jedzie harleyem z zamontowanym gatlingiem przez krainę z bajki o kucykach albo gumisiach. . .

      Na konsolach i tak sie przeda 😛

  2. Na konsole jest tyle dobrych tytułow, że brakuje czasu na ich skończenie. Więc średniaki mają marną szansę zaistnieć na dłużej w pamięci, a co dopiero w napędzie.

  3. Ja sie na pewno skuszę ;] Uwielbiam wielką demolkę. . może innym sie to szybko nudzi xD ale mi np rozwalanie domów z wyrzutni sprawiało ogromną przyjemność. . a co dopiero reszta więc odpowiednia gra dla mnie xd zaznaczam ze nie mam żadnych problemów zdrowotnych xD wszystko w normie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here