Starsi czytelnicy zapewne pamiętają początek lat 90 i szał wywołany przez MC Hammera i jego przebój „U Can't Touch This”. Najwidoczniej przebrzmiała gwiazda muzyki rap(?) pozazdrościła panu 50 Cent gry Blood on the Sand i „Młot” być może też będzie miał swoją grę. Wczoraj MC Hammer spotkał się w Los Angeles w przedstawicielami firmy Activision aby rzucić okiem na jakiś bardzo tajny projekt.

Już nie możemy się doczekać pierwszych oficjalnych informacji. Czy dostaniemy grę akcji sygnowaną „młotkiem”? A może jakaś gra muzyczna lub występ gościnny w Guitar Hero? Tego na razie nie wiadomo. Będziemy bacznie obserwować poczynania MC H. A teraz teledysk dla odświeżenia pamięci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. No to były czasy! Każda piosenka jaka leciała wówczas na MTV była fajna a nie to co teraz same gnioty i gołe laski, że o polskich piosenkach już nie wspomnę. Teraz MTV i te inne VIVA shity to non stop reklamy z SMS’ami albo jakieś randki z pedziami. Szkoda, że nie ma już MTV Classic.

  2. To fakt co do MTV. Łezka w oku sie kręci jak człowiek słyszy „Fanczastis” :DMimo to – co do powrotów zza grobu jak ten – to jest powiedzienie „syn się buduje” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here