Firmy Piranha Games oraz Smith and Tinker potwierdziły, że pracują nad kolejną częścią gry MechWarrior. Tym samym potwierdziły się plotki, które opublikowaliśmy wczoraj, a setki tysięcy pilotów potężnych maszyn kroczących mają dziś swoje święto. Smutni mogą być tylko posiadacze konsol Playstation 3. Póki co nowa produkcja została zapowiedziana tylko na pecety i Xboxa 360. Takie informacje przekazał serwis IGN.

Póki co wiemy, że nowa gra nazywa się po prostu MechWarrior i będzie „restartem” serii. W tej chwili nie ma ona jeszcze ani wyznaczonej daty premiery ani wydawcy. Jej autorzy obiecują jednak, że znajdziemy w niej kampanię single player, rozgrywki multiplayer i wsparcie dla trybu co op dla czterech graczy. Być może będziemy nawet mogli bawić się w trybie cross play. W przeciwieństwie do Front Mission, o którym pisaliśmy tutaj, MechWarrior nie zidiociał. W tytule tym pojawią się elementy RPG. Gracz zyskując doświadczenie, odblokuje kolejne, coraz mocniejsze wersje mechów. Fabuła gry koncentruje się na niejakim Kholu, który zamierza się zemścić na mordercach swojej rodziny.

I to już absolutnie wszystko czego się dowiedzieliśmy. Mamy jednak nadzieję, że kolejne informacje na temat tej produkcji opublikujemy już wkrótce. Jak zwykle zachęcamy was do wypatrywania naszych newsów.

Aktualizacja: Do naszego newsa dodajemy pełną wersję pierwszego materiału filmowego z gry MechWarrior.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here