Medal of Honor: Airbrone to pierwsza next-genowa odsłona wojennego shootera FPP od EA. Jak poinformował wydawca gry, nowy „Medal” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 28 sierpnia. Do tej pory gry EA nie zaliczały w Europie znacznego poślizgu w stosunku do Stanów Zjednoczonych, więc mamy nadzieję, że gra pojawi się u nas w podobnym terminie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Oby wreszcie Medal of Honor znow wlaczyl sie do walki z call od duty (zazartej walki) bo po pierwszym medalu dlugo szukaja swojego miejsca:)

  2. Faktycznie 🙂 CoD 3 skończyłem na X360 i bardzo ciekaw jestem co pokaże konkurencyjna seria. Wkurzają mnie tylko opóźnienia – Mass Effect miało być wiosną, będzie latem, MoH:A też chyba miał być wcześniej. Ileż można te Gearsy katować 🙂

  3. Pod względem grafy to nowy medal nie może nawet konkurowac z CoD2, a co dopiero z trójką (przynajmniej chwilowo). Swoją drogą ciekawe kiedy doczekamy się gier, w których będzie walczyło ze sobą KILKANAŚCIE TYSIĘCY NCPów(oczywiście naraz), a wśród nich jeden żołnierzyk prowadzony przez gracza?

  4. Xbyczoj – nie sadzisz, ze cos takiego byloby odrobine bezsensowne? Jakie znaczenie mialby wowczas ten jeden zolnierzyk, ktorego poczynaniami kieruje gracz? Zadne! A wiec jaki bylby cel takiej gry, w ktorej nie odgrywa sie zadnej znaczacej roli? 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here