Firma 1C Company zapowiedziała kolejne – po Red Tide – rozszerzenie do gry Men of War. Nowa pozycja otrzymała podtytuł Assault Squad i zostanie wydana w trzecim kwartale tego roku. Jak zwykle oficjalnej zapowiedzi świeżej produkcji nie towarzyszy zbyt wiele ciekawych informacji. Dowiedzieliśmy się jedynie, że znajdziemy w niej nowy rodzaj skirmish mode, tym razem rozgrywany w trybie kooperacji. Wspiera on rozgrywki dla maksymalnie czterech osób (w sieci LAN i internecie) – grywalnych będzie pięć frakcji. Są nimi Rosja, Niemcy, Japonia, USA i Wspólnota Narodów. Do tego wszystkiego dochodzą specjalne umiejętności dla poszczególnych jednostek, bohaterowie (również posiadający specjalne zdolności) i „dynamiczna SI”.

Oczywiście w grze nie zabraknie nowych map dla trybu multiplayer. Wiemy również, że broń w Assault Squad ma się zachowywać o wiele bardziej realistycznie, a jednostki piechoty będziemy mogli uzupełniać pojedynczymi żołnierzami, których sami wybierzemy. Poprawie ulegnie także działanie artylerii, a w grze znajdziemy nieznane do tej pory rodzaje amunicji dla czołgów.

I to już wszystko co powiedziano na temat rozszerzenia. Zapowiedzi gry nie towarzyszyły niestety żadne materiały takie jak grafiki czy pliki wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here