Pandemic Studios, twórcy tworzonej na PlayStation 3 gry Mercenaries 2 ciągle odmawiają komentarzy na temat ewentualnej konwersji na Xboxa 360. Co ciekawe, sytuacja z Mercenaries 2 jest bliźniaczo podobna do tej z Assassin's Creed – wszyscy przypuszczali, że gra ukaże się również na Xboxie 360, lecz Ubisoft bardzo długo tym doniesieniom zaprzeczał. Czy tym razem będzie podobnie?

Serwis Eurogamer w ostatnim wywiadzie z twórcami gry chciał dowiedzieć się czy posiadacze Xboxów 360 otrzymają Mercenaries 2. Dziennikarz przeprowadzający wywiad zapytał się, jak Pandemic Studios pracuje się na konsolach nowej generacji. Odpowiedź, oczywiście wymijająca, ani nie potwierdziła prac nad grą na Xboxa 360, ani nie zaprzeczyła.

Wszystko idzie według planu. Stworzenie gry tak ogromnej wymagało od nas wiele wysiłku, lecz jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości jakie daliśmy graczom do wykonywania w grze, oraz next-genowej destrukcji i chaosu na ekranie jakie można w niej wywołać” – powiedział reprezentant firmy.

Czy jest to jedynie przesadne interpretowanie wypowiedzi, czy też faktycznie coś jest na rzeczy – tego dowiemy się, jak zwykle, w swoim czasie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here