Dziś firma Konami oficjalnie potwierdziła, że tytuł, który ma szansę stać się system sellerem na Playstation 3 nie trafi do sklepów na początku przyszłego roku. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots w napędach PS3 znajdzie się dopiero w drugim kwartale roku 2008. W sumie nie jesteśmy zaskoczeni. To już drugi albo trzeci raz coś takiego spotyka tę produkcję. Oficjalnych powodów przełożenia jej premiery nie podano. My liczymy na to, że ogłoszenie tej informacji ma coś wspólnego z tym, że pracownicy Kojima Productions próbują dopieścić każdy element tego tytułu. Koniec końców otrzymamy grę, która po prostu wbije nas w fotel czy kanapę, na której siedzimy. Panie Kojima, liczymy na pana!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. He he dobre, to ps3-gracze poczekają sobie jeszcze. W sumie mimo że mam tylko xbox 360 to szkoda że plejacy muszą czekać tak długo na mgs4, ja bym nie umiał tak długo czekać na gears of war 2 🙂

  2. oj trzeba byc albo wiernym pieskiem sony albo igiota zeby tak długo czekac na gierke ale cóz dla niektórych czekanie w zyciu to wielka pasja:)no to czekajcie sobie powodzenia:)

  3. Przez ten rok to jeszcze wszystko się może zdarzyć, łącznie z wydaniem gry na X360. Szkoda SONY, bo ich „Plejak” to kawał dobrego „harwardu”- gry prezentują markowy poziom, ale niestety. . . potrzebne są studia nad dobrym pisaniem. . .

  4. Może Kojima wstawia więcej śmiesznych gagów z ‚ptaszkami’, kto wie? :)A na serio to może tryb multiplayer, zapowiedziany, ale nie pokazany wprowadza takie niemiłe opóźnienia?

  5. W sumie dobrze bo dopieszczą grę a tak by miała bugi,mam zastrzeżenia co do tekstur ale jako fan seri nie liczy sie dla mnie grafika tylko fabuła bo to w metalu najważniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here