Zacznijmy może od drugiej wiadomości. Firma Mobclix opublikowała badania, z których wynika, że na iPhone’a i iPoda Touch wydano już ponad sześć tysięcy gier! W chwili obecnej ma ich być dokładnie 6276 z czego 1516 to produkcje darmowe. Ta wiadomość powinna ucieszyć fanów główkowania. Gry logiczne zdominowały App Store – w sumie 17,9% wydanych tytułów to produkty tego typu. Najmniej jest wyścigów. Stanowią one zaledwie 1% pozycji, które można pobrać na „przenośne jabłuszka”.

Wkrótce lista gier wzbogaci się o zapowiadane przez nas jakiś czas temu Metal Gear Solid Touch. W cyfrowym sklepie amerykańskiej firmy tytuł ten pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Na Starym Kontynencie zobaczymy go dopiero w kwietniu. W stolicy hamburgera tytuł ten zostanie wydany jako „Advance Edition”. To wyjątkowe wydanie pozwoli nam przejść dwanaście z dwudziestu plansz, które pojawią się w pełnej wersji Metal Gear Solid Touch. Pozostałe zostaną udostępnione w formie darmowego dodatku. Kiedy? Tego nie wie jeszcze nikt.

Już mieliśmy podskoczyć z radości na myśl o tym, że w Europie zostanie wydana pełna wersja tej produkcji. Przypomnieliśmy sobie jednak, że rodzimi posiadacze iPhone’a i Toucha mogą mieć problem z kupieniem gry przez App Store firmy Apple.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pozwolę sobie wszystkim niedoinformowanym posiadaczom iPoda Touch i zielonym w temacie poradzić, jak zagrać w MGS wcześniej (i mieć po prostu dostęp do sklepu Apple bez wprowadzania nr. karty w wersji US). 1. Najpierw w bardzo łatwy sposób wprowadzamy kod (w redeem code). Podany w filmiku, pod linkiem. 2. Niby nic się nie dzieje, ale wchodzimy w rejestrację (na US iTunes, oczywiście) i tam po kolei wypełniamy dane. 3. Okazuje się, że mamy do wyboru opcję „no card” tam, gdzie normalnie musimy wybrać jaka mamy katę kredytową. 4. Dokańczamy rejestrację. Potem zostaje tylko zakup Gift Card (np. na Allegro) o wybranej wartości. Sposób działa, co świetnie widać na moim przykładzie ;D Jeżeli ktoś ma problemy ze swoją kartą albo boi się z jakichś powodów podawać jej numer, to polecam ten sposób. http://mock5.pl/itunes2.php

  2. no, to nareszcie po TapTap’ie będzie jakas sensowna gra na IP:) Ciekawe czy GtaIV CHina Wars wyjdzie;)No i ciągłe problemy z rejestrowaniem karty kredytowej sprawa iż mam ochotę wysłać bombę do siedziby Apple. . . Wielką bombę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here