Jesteście zaskoczeni? My musimy przyznać, że tak. W dobie gier, które trzymają mikrododatki na płycie albo takich, które już w dniu premiery otrzymują ich kilka, Metro 2033 jest czymś wyjątkowym. Przedstawiciele firmy wydającej tę produkcję powiedzieli (w wywiadzie przeprowadzonym przez redakcję serwisu CVG), że nie wiedzą czy ich produkt otrzyma jakiekolwiek rozszerzenia typu DLC. Jest to związane z faktem, iż Metro 2033 zawiera zamkniętą, będącą całością historię. Dla firmy THQ najważniejsze jest więc to byśmy poczuli się spełnieni, w chwili gdy na ekranie naszego monitora czy telewizora pojawi się lista płac. Jakiekolwiek działania związane z mikrododatkami do gry zostaną podjęte dopiero kiedy gracze i media ocenią tytułowe dzieło. Ewentualne DLC ma jednak nie być stratą czasu dla wielbicieli elektronicznej rozrywki, a zaraz musi coś wnosić do samej gry.

I takie słowa lubimy. Coś nam jednak mówi, że nie troską o graczy kieruje się firma THQ. Jej przedstawiciele na pewno zdają sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej odkładamy każdy wolny grosz na maszynę, która będzie w stanie uruchomić Metro 2033. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej wiadomości, to koniecznie zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi tego tytułu. Są kosmiczne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. ross666 z tego co wiem i widzę na forach to niema jeszcze cracka do tej gry więc i piraci nie grająA co do DLC to oby nie było jakiegoś na płycie za którego potem będą kazali sobie płacić. . .

    • ross666 z tego co wiem i widzę na forach to niema jeszcze cracka do tej gry więc i piraci nie grają

      link usunięty przez moderatoraPiraci jednak grają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here