Twórcy całkiem udanego Metro 2033 zapowiadali, że nie wydadzą żadnych mikrododatków do swojej produkcji, o ile nie wymyślą czegoś, co zadowoli jej fanów, a przy okazji będzie oryginalne. Wielbiciele tego tytułu mogą już ocenić czy zapowiedzi te rzeczywiście zamieniły się w coś sensownego ponieważ właśnie zapowiedziano pierwszy mikrododatek do gry.

Jest nim Ranger Pack, w którym znajdziemy dwa nowe rodzaje broni. Są nimi Heavy Automatic Shotgun (tłumaczyć raczej nie trzeba) oraz Volt Driver (charakterystyczna broń Millera). To jednak jeszcze nie wszystko. Nowe DLC pozwoli nam przejść Metro 2033 na nowych zasadach. Nazwano je „Ranger Mode” i podzielono na dwa typy rozgrywki. W pierwszym znajdujemy o wiele mniej amunicji, ale broń zadaje więcej obrażeń. Ranger Hardcore wyrzuca z ekranu wszystkie elementy HUDu. Do tego wszystkiego dochodzą świeżutkie osiągnięcia warte 250 punktów gracza.

I co myślicie o tym mikrododatku? Naszym zdaniem rzeczywiście jest on w miarę oryginalny, choć o jakimś „kreatywnym szaleństwie” nie ma tu mowy. Niestety nie wiemy ile dokładnie przyjdzie nam zapłacić za to DLC. Nieznana jest także jego data premiery. Do tego tematu jeszcze wrócimy. Teraz natomiast zachęcamy was do sprawdzenia naszej recenzji Metro 2033.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here