Na temat ważnych decyzji podjętych w czasie produkcji gry wypowiedział się prezes Retro Studios pan Michael Kelbaugh. Redakcja serwisu GamePro zapytała go o plany wprowadzenia do tego tytułu rozgrywek wieloosobowych. Kelbaugh odpowiada: „To coś, o czym rozmawialiśmy między sobą we wczesnych etapach produkcji. Niestety mamy ograniczone możliwości produkcyjne, zasoby. Zdecydowaliśmy więc, że poświęcimy je na stworzenie jak najlepszego trybu dla jednego gracza”. To trochę mało jak na „największą rewolucję w grach FPS od czasu Halo”. Nadal jednak wierzymy, że posiadacze Wii otrzymają grę przynajmniej wyśmienitą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Co to za FPS bez Multiplayer ? nawet na DS’ie Metroid posiada multiplayerCzyżby panowie z Retro Studio wychodzili z założenia szybko zrobić szybko sprzedać

    • Wypowiedź pochodzi z [url= http://www.gamepro. com/news. cfm?article_id=119768]tego[/url] wywiadu. Retro chciało do końca dopieścić tryb dla jednego gracza. Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi brak multi jeśli przełoży sie to na dopracowanie w każdym calu.

      Czyżby panowie z Retro Studio wychodzili z założenia szybko zrobić szybko sprzedać

      MP3 miało wyjść na start Wii, ale to właśnie chęć wypuszczenia doskonałej produkcji sprawiła, że dostaniemy ją (albo raczej Amerykanie dostaną) pod koniec wakacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here