Chyba najgorętszy tytuł jaki obecnie powstaje na Nintendo Wii (obok Super Mario Galaxy) – Metroid Prime 3: Corruption, ma już własną datę premiery. Nintendo poinformowało, że gra trafi do sklepów 20 sierpnia – czyli znacznie szybciej niż zakładaliśmy. Koniec wakacji zapowiada się zatem dla posiadaczy Wii bardzo, ale to bardzo dobrze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Wii mnie ostro kręci. Jestem w stanie kupić konsole nawet teraz ale. . . Te gry! Żadnych ciekawych produkcji nie licząc Zeldy. . . No i totalny brak rozgrywek sieciowych – dla mnie rzecz najważniejsza. Mam nadzieję, że te dwie rzeczy w najbliższym czasie zostaną poprawione, Metroid Prime 3 zapowiada się bosko. Tym bardziej, że gra wyjdzie już w sierpniu, a nie tak jak wcześniej mówiło wielkie N – dużo później. Teraz jeszcze czekam na news informujący graczy, że M: Galaxy także wyjdzie jeszcze w tym roku :).

  2. Metroid, Mario Galaxy, moze Excite Truck – moze mnie ktos oswiecic, czy do konca roku na Wii bedzie jeszcze (a moze juz jest?) cos godnego uwagi?**Nie interesuja mnie pierdółki typu Wii Sports 😛

  3. Ja mogę coś tam dopisać. 🙂 Aczkolwiek to zależy od upodobań, to z gier, które wzbudzają powszechne emocje:Super Paper Mario, Metroid Prime 3, Battalion Wars 2, Mario Strikers Charged, Mario and Sonic Olympics, Nights 2, Treasure Island Z, Mario Galaxy, Fire Emblem, SSX:Blur, Trauma Center, Zelda:TP, Resident Evil: UC, Resident Evil 4, Sonic and the Secret Rings, Manhunt 2, Soul Calibur Legends, Disaster, No More Heroes, MySims, Boogie. To chyba większość gier, które na ogół wywołują najwięcej szumu. Trudno mi powiedzieć ile z nich będzie dobra bądź bardzo dobra, ale jeżeli chodzi o „główne” tytuły to chyba byłoby coś takiego.

  4. Właściwie, to nie wiem czy to dobra wiadomość. Skoro niedawno ogłosili, że gra „nie spełniła oczekiwań wydawcy”, to coś krótko im zajmie poprawka na mega hit. . .

  5. Widziałem już trochę gier na Wii i uważam, że już ma parę bardzo ciekawych i godnych polecenia tytułów. Jako zatwardziały pecetowiec mogę powiedzieć, że grafika, na WII nie robi na mnie żadnego wrażenia. Wiem, że na Wii można się bawić nawet bez niej. Widziałem cudowną Zelde a teraz nie mogę oderwać się od Godfathera. Ten kontroler chyba tak wciąga :). Zanim kupiłem Wii siedziałem przy grze maks 3 godziny, ostatnio przy banalnym Excite Truck siedziałem aż mi rumu w litrowej butelce zabrakło. Ponad 6 godzin. Dawno nie bawiła mnie tak dobrze rozrywka elektroniczna. Już się nie mogę doczekać Metroida mam nadzieję, że przynajmniej 40 godzin będzie można przy tym zmarnować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here