INFORMACJA PRASOWA

Dzięki pracy przy takich filmach i produkcjach telewizyjnych jak „Zagubieni”, „Agentka o stu twarzach”, „Iniemamocni”, czy „Ratatuj”, Michael Giacchino dał się niejednokrotnie poznać jako znakomity kompozytor muzyki filmowej. Nie każdy wie jednak o tym, że Giacchino jest również autorem pamiętnych motywów muzycznych dla gier z serii Medal of Honor. Kompozytor ten tworzył dla Electronic Arts utwory niesamowite, nadając kolejnym częściom MoH specyficzną, pełną napięcia atmosferę. Jego niezwykły talent i wrażliwość muzyczna po raz kolejny sprawią, że najnowsza gra Medal of Honor Airborne zyska całkowicie nowy wymiar, pozwalając graczom „przywdziać żołnierski strój” i uczestniczyć w autentycznych bitwach II wojny światowej.

Michael Giacchino tak skomentował swój udział w projekcie EA: „Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy nad grą, która opowiada prawdziwą, epicką historię. Zespół tworzący Medal of Honor Airborne to utalentowani pasjonaci, w pełni oddani i zaangażowani w swój projekt. Komponowanie muzyki pasującej do tej niezwykle innowacyjnej gry było dla mnie wyjątkowo ważnym wydarzeniem. Gry komputerowe są kolejnym istotnym narzędziem do opowiadania historii, a muzyka odgrywa w nich kluczową rolę”.

Patrick Gilmore, Wiceprezes i Kierownik Produkcji studia EA Los Angeles, powiedział: „Medal of Honor Airborne ustanawia nową jakość gier o tematyce wojennej. Jesteśmy zachwyceni, że w swoim zespole mamy ponownie Michaela Giacchino, który po raz kolejny ożywia opowiadaną przez nas historię.”

Medal of Honor Airborne to najnowsza odsłona kultowej serii. Tym razem, po raz pierwszy w historii gier typu FPS, można będzie wykonać desant powietrzny i wylądować w wybranym przez siebie miejscu!

Medal of Honor Airborne będzie dostępna na PC i Xbox 360 pod koniec sierpnia tego roku. Fani PS3 muszą poczekać do listopada.

Więcej informacji, zwiastun oraz obrazki dostępne są na stronie www.polska.ea.com/games/8672/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Michael, Giacchino udowodnił swoje możliwości w poprzednich częściach. Dobrze, że skomponuje ścieżkę i do Airborna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here