Bycie analitykiem to świetna fucha – płacą ci nawet jeśli się mylisz, a Pachter jest jak ślepiec z dubeltówką. Tego rodzaju mniej więcej cytat dotyczący największego analityka branży gier pojawił się jakiś czas temu. Nie pamiętam dokładnie czy był to komentarz do przewidywań Michaela P z lutego kiedy mówił o zbliżającym się Xboksie 360 z 500 gigabajtowym dyskiem (wersja 120 GB miała być podstawową). A może było to powiedziane przy okazji analizy dotyczącej przejęcia Take-Two przez Electronic Arts? Nieważne! Grunt, że Michael, który jest chyba marnym prekognitą nadal ma mistrzowską formę. Tym razem wziął sięza jedną z najbardziej gorących gier tego sezonu.

Analityk firmy Wedbush Morgan twierdzi, że… trzeci Gears of War będzie grą multiplatformową i pojawi się na konsoli Sony Playstation 3. Pachter z typową dla siebie dezynwolturą powiedział, że :…dziś nic nie jest już do końca ekskluzywne i dodał, że gry, a raczej ich producenci wybierają „stronę” na jakiś czas. Ciekawe czy Pachter chciał po prostu zabłysnąć? A może wie coś czego nie wiemy my? Jesteśmy sceptyczni bo bądźmy szczerzy – M.P ma status analitycznego celebryty – jego tezy obojętnie jak absurdalne zawsze cytuje i z uwagą śledzi cały świat. My w każdym razie już szykujemy nasze Xboxy 360 (te z 500 gigabajtowym HDD) na nadejście Little Big Planet, a na PS3 już rezerwujemy miejsce na instalacje trzeciego Gears of War i może czwartego Halo?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. hmmm, nie żebym podzielał zdanie tego gościa ale gdzieś dawno temu czytałem, że M$ podpisał z epic kontrakt na dwie części GoW’a, ale patrząc jak ta gra się sprzedaje M$ pewnie prędzej oddał by wszystkie swoje pieniądze dla biednych dzieci z Bangladeszu niż pozwolił żeby Sony dostało taki tytuł.

  2. Chyba założę firmę Kornick Morgan i będę anal-i-zował rynek gier wideo. Te to gdzie te Xboxy z dyskami 500tkami? Chętnie bym kupil taki.

  3. Eeeeeeeeeej, a gdzie nasz ukochany Jack Tomphson który powie stanowcze „NIE!”. Mimo tego że stracił częściowo do tego prawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here