Kilka informacji na temat produkcji zmierzających na Xboxa 360 przekazali przedstawiciele Microsoftu podczas imprezy X10. Dowiedzieliśmy się między innymi, że beta testy Halo: Reach rozpoczną się już trzeciego maja tego roku. Będą one jednak dostępne tylko i wyłącznie dla tych, którzy nabyli Halo 3: ODST. To oczywiście jeszcze nie wszystko. Gigant z Redmond ogłosił, że Dead Rising 2 wyląduje w Europie trzeciego września tego roku (drugiego w Japonii, a w USA w ostatnim dniu sierpnia). I tu na graczy czeka niespodzianka. Jeśli posiadasz 360tkę to z usługi Xbox Live będziesz mógł pobrać Dead Rising: CASE ZERO. Jest to mikrododatek na wyłączność dla konsoli Microsoftu. Stanowi on prolog DR2, a jednocześnie jest pomostem łączącym pierwszą i drugą część gry. Kolejne dzieło Capcomu – Lost Planet 2 – zostanie wydane osiemnastego maja. Data ta dotyczy zarówno Europy jak i Ameryki Północnej.

Do tych trzech pozycji dołącza Alan Wake. Datę premiery tej produkcji zaplanowano na 21 maja tego roku (18 w USA). Również dzieło studia Remedy otrzyma kilka drobiazgów dla osób, które złożą pre-order na ten tytuł. Będą nimi akcesoria dla awatara, temat na pulpit konsoli oraz materiał filmowy „making of”.

Informację Microsoftu zamykają wieści o Toy Soldiers, którzy pojawią się w Xbox Live Arcade trzeciego marca i Perfect Dark, Scrap Metal i Game Roomie, które również powinny wpaść w ręce graczy w marcu. Wielbiciele gier jRPG będą mogli nabyć specjalny zestaw składający się z konsoli Xbox 360 (z dyskiem 250GB), dwóch bezprzewodowych kontrolerów, kopii gry Final Fantasy XIII i kodu umożliwiającego pobranie mikrododatków do produkcji Square Enix.

Ostatnią nowiną przekazaną przez Microsoft była ta mówiąca o premierze Fable III. Ten tytuł powinien wylądować w sklepach w święta Bożego Narodzenia. Więcej na jego temat napiszemy w osobnym newsie. Teraz zostawiamy was z dwoma nowymi plikami z Dead Rising 2 i Alan Wake.

Aktualizacja: Microsoft szykuje też drugi zestaw składający się z konsoli Xbox 360 (dysk 250GB), dwóch bezprzewodowych kontrolerów oraz gry Splinter Cell Conviction.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here