Wielki hit od Valve miał się pojawić w usłudze sieciowej Microsoftu. Taką, bardzo ciekawą informacją podzielił się ze światem pan Doug Lombardi, kierownik ds. marketingu w firmie Valve Software. Twórcy Half-Life'a sami zapukali do Microsoftu z ofertą zamieszczenia gry Portal w usłudze Xbox Live Arcade. Niestety gigant z Redmond odrzucił ofertę. Lombardi nadal ma jednak nadzieję, że ich gra pojawi się jednak w sieciowej usłudze Microsoftu. Jednocześnie skrytykował sztuczne limity wprowadzone prez Microsoft (jak pamiętamy na początku W XBL limit wynosił 50, a potem 150 megabajtów). Mamy też niestety niemiłą wiadomość. Lombardi w jednym z wywiadów powiedział również, że nie ujrzymy w tym roku kontynuacji gry. Na Portal 2 przyjdzie nam poczekać aż do 2009 roku. Valve po prostu chce dopracować tytuł. Ciekawe czym nas zaskoczą?

Portal wchodzący w skład zestawu The Orange Box był jedną z najlepszych gier ubiegłego roku i zdobył wiele prestiżowych nagród. Zapraszamy do naszej recenzji „Pomarańczowego Pudełka”

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Portal to. . . hmm ciężko cokolwiek napisać na temat tej gry, mimo tego że dopiero ostatnio miałem przyjemność ją przejść, po prostu trzeba zagrać! polecam tą grę każdemu niezależnie od tego czy jest zapalonym graczem, czy też rolnikiem na zabitej dechami wiosce. Kazdy zaczyna myśleć portalami hue hueA co do polityki microsoftu, dziwna decyzja , jak można sie domyślać chodzi jak zwykle o pieniążki. Mam nadzieję że jednak obie firmy się dogadają bo gra jest naprawdę hmmm wciągająca lekko ujmującP. S. The Cake is a lie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here