Serwis 1UP donosi, że kolejne trzy gry są od dziś tańsze o 25%. Niestety promocja trwać będzie tylko kilka dni. Jeśli więc chcecie nabyć którykolwiek z wymienionych niżej tytułów radzimy się spieszyć. Nas jakoś oferta specjalnie nie wzruszyła.

Za 300 Microsoft Points możemy nabyć Hardwood Spades i Froggera. Od tej pierwszej pozycji wolimy Backgammona a druga chyba nie jest do końca warta mniej więcej dziesięciu złotych. Ostatnią przecenioną pozycją jest Bankshot Billiards. Niestety wyceniono go na 900 Microsoft Points więc ciężko w tym przypadku mówić o rewelacyjnej obniżce. Mimo to zachęcamy was byście zajrzeli na Live Arcade. Być może któraś pozycja zainteresuje was bardziej niż nas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. * marcel ściema na maxa z tymi cenami . . . ja wolę iść do empiku i kupić taniej coś ciekawego . . . strasznie mnie irytuje ten live ostatnio

    Chyba nie masz na myśli gier na Xboxa 360. Te w empiku sa w cenach hmm no nawet nie bede pisal bo mi sie brzydkie slowa cisna na usta. Jest drogo.

  2. mam na myśli te śmieszne pointy i ceny za arcady w sieci 🙂 co się tyczy empiku broń booże nie mówiłem o grach na xbox360 . . . !!!! przecież pecet tez w domku stoi 🙂 . . . ceny na x;a są PORAŻAJĄCE !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here