Szef Microsoft Game Studios – Shane Kim, zapowiedział w wywiadzie dla serwisu Shack News, że jego firma ma jeszcze dużo nieujawnionych projektów w przygotowaniu na Xboxa 360. Krótko mówiąc, tegoroczne E3, choć już nie tak obfite jak w ubiegłych latach, nie powinno nas zawieść. O jakie produkcje dokładnie chodzi? Na to musimy poczekać do 11 lipca – wtedy właśnie startuje impreza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Może wreszcie Microsoft wprowadzi jakieś porządne sterowniki do visty, aby była użyteczna. Pewnie jakieś pierdoły wprowadzi typu kierownica jakaś ciekawa, klawiatura, itp. Jak na razie jest pad z klawiatórką małą.

  2. Raphael – problemy z czytaniem ze zrozumeniem? A gdzie tu o Viscie jest? Jest tylko mowa o projektach na xpudlo. . . chociaz moze wiesz lepiej i bedzie tez o sterownikach do Visty. . . ?

    • Raphael – problemy z czytaniem ze zrozumeniem? A gdzie tu o Viscie jest? Jest tylko mowa o projektach na xpudlo. . . chociaz moze wiesz lepiej i bedzie tez o sterownikach do Visty. . . ?

      Jak myślisz M$ nie zaprezentuje(zareklamuje) swojej ś”visty” na tak dużych targach? Ja ci mówie i powiadam na tej imprezie będą Ballmera grilować 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here