Serwis 1Up donosi, iż gigant z Redmond zamierza ogłosić koniec prac nad jednym z dużych, zapowiedzianych projektów first-party. W tej chwili wszyscy gracze-internaucie zaczęli się już głowic o jaki tytuł może chodzić. Padały już takie nazwy jak Alan Wake, Fable 2 i Too Human. Kiedy pisaliśmy tego newsa twórcy dwóch pierwszych już potwierdzili, że na pewno nie chodzi o ich dzieła.

Pozostaje więc Too Human albo inny tytuł, który nie przyszedł do głowy redakcji 1Up. Jeśli chcecie to możecie się zabawić we wróżbitów i zgadywać o co może chodzić. My zastanawiamy się czy Microsoft nie popełnia tego samego błędu co w przypadku Heavenly Sword, który miał szansę pojawić się na Xboxie a koniec końców bawi posiadaczy PS3. Czekamy więc na rozwój wydarzeń. Kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego na pewno damy wam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Bardzo blisko, to mało powiedziane. Stanowią, o ile sie nie mylę, część MS. Najbardziej prawdopodobne, że zawieszony będzie Too Human. Plotki plotkami ale od początku mieli z tą produkcją problemy. Jednocześnie trochę to dziwne bo budżet tej gry był bardzo duży. Utuczyli prosiaka a teraz chcą go zagłodzić na śmierć? Może. Mi się ten prosiak nigdy nie wydawał specjalnie apetyczny.

  2. Wszystkie te gry są dla MS tytułami first-party. Jeśli chodzi o Alan Wake i Too Human, to twórcy, czyli Remedy i Silicon Knights już potwierdzili, iż to nie o ich gry chodzi. Podobnie Rare i nowe Banjo-Kazooie. Najprawdopodobniej zostanie Fable 2-do tej pory nie było oficjalnego komunikatu.

  3. Nie mogę już edytować, więc poprawka. Lionhead potwierdziło, że Fable 2 nie zostanie skasowane, natomiast Too Human nie doczekał się jeszcze oficjalnego komunikatu. Aha, Heavenly Sword miał się ukazać na pierwszego Xboxa a nie 360tkę.

  4. Faktycznie chodzi o Too Human. Moze to i lepiej bo zapowiadało się że zamiast killera wyszedłby crap. Ciągłe kłopoty z engine. Trudno ale tyle jest innych tytułów, że nawet tego się nie zauważy.

  5. cos nie wierze ze nie wyjdzie gra na która wywalono juz 80 mil$pewnie będą ja skrobac jeszcze przez poł roku czy cos i dopiero wydadzą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here