Od ponad pięciu lat grom wydawanym na Xboksa 360 towarzyszy charakterystyczne, powszechnie rozpoznawane oznaczenie (do obejrzenia chociażby w tym miejscu). Wieczne są jednak wyłącznie afery korupcyjne, dlatego też przyszedł czas na zmiany. Gigant z Redmond ujawnił nowy pasek, którego fragment widnieje obok tego newsa, a który w całości możecie obejrzeć tutaj. Jak widać twórcy zdecydowali się jedynie na wariację starego oznaczenia, a wśród nowości należy odnotować rozjaśnienie szarych barw oraz nowe „fale”. Pierwszymi tytułami oznaczonymi w taki sposób będą Kane & Lynch 2 oraz Mafia II. Jak podobają się wam takie zmiany?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jak podobają się wam takie zmiany?

    Jak dla mnie wszelkie tego rodzaju paski tylko cholernie szpecą pudełka. Nie podoba mi się nawet proste i dyskretne „PC DVD” na opakowaniach gier pecetowych (non-Games4Win), a co dopiero to. . .

  2. Zbyt kontrastuje mi to z białą resztą. Akurat poprzedni wzorek ładnie komponował się z całością. Pewnie i tak przywykniemy do nowości. Btw, tego co zrobiło Sony z nowymi okładkami gier na PS3 i tak nie przebiją ; ). Bardzo mi się podoba ten subtelny paseczek „spłaszczający” ilustrację na okładce (zwłaszcza kiedy nie akompaniuje mu „only on playstation, banner psn czy – o zgrozo – wielki „stempel” informujący o polonizacji). Miło mi się takie proporcje kojarzą się z czasami pierwszej PlayStation i ówczesnymi pięknymi pudełeczkami (dvd-case są bee :p).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here