Jak leciała chamska przeróbka znanej piosenki… „ładne oczy masz, lecz…” nie, nie dalej nie napiszę bo zapomniałem dać znaczek 18+. W każdym razie wiecie chyba o co chodzi. Poniżej możecie obejrzeć kolejny, elektryzujący materiał wideo z nadchodzącego Mortal Kombat. Tym razem twórcy prezentują śmiertelnego wroga Kitany, czyli urodziwą inaczej Mileenę. Oprócz krótkiej historii postaci w drugim wideo możemy podziwiać dłuższe fragmenty bardzo krwawej rozgrywki.

Nowa odsłona MK zawita na konsole już w kwietniu. Jak zapewne pamiętacie w grze gościnnie wystąpi Kratos. Biedaczek nie ma szans w starciu z Mileeną i jej… szerokim uśmiechem. Kto wie? Jeszcze kilka takich materiałów i może przyznam, że MK nie jest jednak zjełczałą marką, która powinna pozostać w grobie razem z innymi hitami lat 90.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To jest to na co czekam. Przypominają mi się czasy z Amigą w tle :DZnowu Sub-Zero, Cyrax, Kahn i spółka wykona fatalitę na konkurencji.

  2. Na tle ostatnich kilkunastu lat od Tekkena poprzez Virtua Fightera, tobala itd to z tego nowego MK wyziera totalne prostactwo co chyba było tym gwoździem do trumny który zabił tę serię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here