Tym samym gra stała się nie tylko najlepiej ocenianą gra na Xboxa 360, ale również najszybciej sprzedającym się tytułem na platformę Microsoftu. Na tym jednak nie koniec – gra już w tej chwili generuje ogromne zyski dla firmy z Redmond. Ponad 850.000 graczy wzięło udział w rozgrywce sieciowej, co jest wynikiem wrecz niespotykanym. Oprócz tego, w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, iość osób które przystąpiły do płatnego programu Xbox Live! Gold wzrosła o 50%.

Wygląda na to, że niesamowicie popularne Halo 2, absolutny król sieci Xbox Live, znalazło wreszcie swojego prawdziwego konkurenta. Według oficjalnych statystyk, trzeci tydzień listopada przyciągnął do rozgrywek przez Live więcej graczy przed Gears of War niż Halo 2. Tym samym wielomiesięczna hegemonia Master Chiefa i armii Spartanów została zachwiana. Nastały czasy Marcusa i żołnierzy COG. Microsoft dorzuca: ponad 850 tysięcy graczy Gears of War rozegrało przeszło 10 milionów rozgrywek. Łącznie odblokowano 7 milionów achivements’ów.

Osiągnięcie jakiego dokonali ludzie z Epic Games, autorzy Gears of War, jest tym większe, że ich najnowsza produkcja ukazała się raptem tydzień przed ustanowienim rekordu w sieci Live. Gears of War właściwie już stał się tytułem sprzedającym konsolę. Aktualnie przekroczył magiczną barierę miliona sprzedanych egzemplarzy stając się jedną z najszybciej schodzących gier.

Współpraca przy pisaniu newsa: Janusz Wasilewski

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. i jeszcze tylko GTA4 na Xboxa wyjdzie w tym samym czasie co na PS3 i to już będzie początek końca konsoli SONY :/, sony traci swoje exclusive, a xbox zyskuje takie tytuły jak GoW

  2. Od dźwięku, który tak naprawdę nie jest istotny, przejdziemy zapewne do grywalności, która także nie jest taka istotna. Kenowi zostanie więc jeden wielki 3DMarkPS3.

  3. Ja gram i powiem tyle, że zrywa włosy na nogach. Masakra. Wiedziałem, że ten tytuł będzie dorby pod względem technologicznym, ale tego, że będzie rewelacyjny gameplay to się nie spodziewałem. Las w nocy, zaczyna padać deszcz. Patrzysz i nie wierzysz – po prostu tego jeszcze nie było. Fabryka, klimat prawie jak z Obcego. . . W tej grze jest pomieszanych sporo gier Action. W dobrym słowa znaczeniu. Inaczej gra się na poczatku i zupełnie inaczej później. Są etapy gdzie akcja przegina, potem się uspakaja, aż tracisz czujność. Aż zapada noc i wylatują tysiące. . . nie ważne – sami zobaczcie. Warto.

  4. oj warto i to zdecydowanie. . . . . . 🙂 btw. adam grasz na hardocre? i czy tez tak czesto giniesz (te Locusty to sa kurna inteligentne bestie !)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here