Namco Bandai, japoński gigant branży gier ogłosił właśnie, że ich najnowsza bijatyka zatytułowana Soul Calibur 4 sprzedaje się jak szalona. Od momentu premiery gra znalazła już na całym świecie ponad dwa miliony zadowolonych klientów. Tak fantastyczny wynik osiągnięto w zaledwie kilka dni. Soul Calibur 4 zadebiutował w Stanach Zjednoczonych 29 lipca, dwa dni później w Japonii. Europa mogła zacząć okładać się po wirtualnych twarzach 1 sierpnia. Już wczoraj wspominaliśmy o tym, że w Wielkiej Brytanii SC IV wdrapał się na pierwsze miejsce list przebojów – mimo, że do tygodniowego zestawienia ChartTrack trafił w ostatniej chwili. Jak widać posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3 byli spragnieni gier tego rodzaju i rzucili się na czwartego Soul Calibura niczym stado wygłodniałych wilków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. A po co? Nawet pewnie nie jest w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier. GTA weszło teraz w fazę „zabił bo grał” więc. . . jest szansa że wskoczy do czołówki. 😉

  2. Widząc 3 pierwsze screeny w galerii dobrze wiem dlaczego ludzie to kupują. Potem ludzie się dziwią dlaczego nastolatkowie tak chętnie grają w gry :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here