Eidos ujawnił, że IO Interactive – twórcy słynnej serii Hitman oraz między innymi Kane & Lynch – pracują nad nową produkcją zatytułowaną Mini Ninjas. W grze wcielimy się w postać Hiro, małego wojownika Ninja, który wraz z towarzyszami musi uratować krainę przed zakusami bardzo Złego Samuraja (koniecznie z dużej litery!!), pana Fortecy Zagłady. Tylko nasz bohater może przywrócić spokój i harmonię, a przy okazji skopie wrogom zadki. Panowie z IO Interactive pragną aby ich nowy tytuł trafił zarówno do starszych, jak i młodszych graczy.

Mini Ninjas zadebiutować ma na rynku już jesienią. Gra pojawi się na platformach: PC, PS3, Wii, Xbox 360 oraz przenośnej konsoli Nintendo DS. Poniżej możecie obejrzeć jeszcze gorący, filmowy zwiastun sympatycznych Mini Ninjas.

Aktualizacja: Zapraszamy do pierwszej galerii MN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Łysy dałby radę każdemu! O! 😀 Wolałbym nowego Hitmana, który zapowiadany jest na ten rok. Zobaczymy z czasem, ile w tym prawdy.

  2. Hmmm, ciężko cokolwiek powiedzieć, bez gameplay’u. Z jednej strony wygląda ciekawie, a z drugiej chciało by się kolejną część „Łysola”. Chyba trzeba wstrzymać się z komentarzami do czasu ujawnienia trailera z gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here