Dziś w sieci pojawiło się bardzo dużo interesujących informacji na temat nadchodzących mikrododatków do różnych gier. Część z nich opiszemy w osobnych newsach. W tym skoncentrujemy się natomiast na wieściach przekazanych przez znanego pracownika Microsoftu – Majora Nelsona (Larry Hryb).

Na swojej oficjalnej stronie internetowej opublikował on dość długą listę nowości, które wkrótce pojawią się w usłudze sieciowej Xbox Live. Kupić będziemy mogli chociażby nowe produkcje do Game Roomu. Będą to Super Breakout, Night Stalker, Rack ‚Em Up, Pitfall Megamania oraz Realsports Volleyball i Basketball. Te gry pojawiają się w Xbox Live 28 kwietnia.

Hryb pisze także o dodatku Rapture Metro do Bioshock 2. W rozszerzeniu wycenionym na 800 Microsoft Poins znajdziemy sześć dodatkowych map dla trybu multiplayer, nowy rodzaj deathmatchu (melee), trzy maski dla naszych postaci oraz trzy nowe osiągnięcia. To DLC pojawi się w usłudze sieciowej amerykańskiego giganta już 29 kwietnia.

Tego samego dnia będziemy również mogli pobrać Black Market Aerial Pack dla Just Cause 2. W dodatku wycenionym na 160 Microsoft Points znajdziemy samolot F-33 DragonFly Jet Fighter oraz wyrzutnię rakiet, która może jednocześnie namierzyć czterech wrogów. Wymieniona przed chwilą maszyna uzbrojona jest zaś w działka obrotowe.

W Xbox Live pojawią się także nowe ubranka dla naszych awatarów. Pierwsza kolekcja obejmować będzie stroje z gry Saints Row 2. Tydzień po jej premierze zobaczymy także kolekcję firmy Diesel. Opisana już nowości zamykają dodatki do Mega Man 10, które zobaczymy 28 kwietnia. Będą to wycenione na 80 Microsoft Points (za każdy) Special Stage 2, Special Stage 3 oraz Endless Attack Mode.

Zainteresowani tymi nowościami mogą już szykować Microsoft Points.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here