Firma Activision zdradziła, że już w drugiej połowie tego roku w sieci pojawi się kolejny zestaw map do zeszłorocznego hitu Modern Warfare 2. Plany wydawcy ujawnił dyrektor finansowy Activision – Thomas Tippl. Przy okazji powiedział on, że Stimulus Package (pierwsze DLC do Modern Warfare 2) sprzedaje się na tyle dobrze, że następny zestaw map na pewno znów będzie kosztował piętnaście dolarów. Po chwili Tippl dodał jeszcze, że za przelicznik ilość oferowanych treści – cena DLC w przypadku Stimulus Pakcage, jest zdaniem graczy fantastyczny. Znamy przynajmniej kilka osób, które nie zgodzą się z tym twierdzeniem, ale boss amerykańskiej korporacji, jak to z bossami korporacji bywa, na pewno wie lepiej.

Niestety poza tym, że Map Pack 2 nadciąga, nie powiedziano nic konkretnego na jego temat. Kiedy tylko dowiemy się czym dokładnie jest, na Valhalli na pewno pojawi się kolejny news na jego temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja pier. . . nie wierze w ani jedno jego slow na temat sprzedazy, a stosunek zadowolenia do ceny i ilosci map to kpina. Kupie bardzo chetnie ten 2-gi DLC nawet za 15$ ale jezeli bedzie tego wart, a nie jak to pierwsze gówno!

  2. Kupiłem ten dodatek wczoraj na steam za bagatela 59zł i jestem totalnie zdegustowany!!!! BRAK WYBORU TRYBU GRY PANOWIE JEST DZIAŁ, ALE LOSOWY osobno dla dodatku!!! JAk chcę grać w znajdź zniszcz bo tylko ten tryb uznaje to- kaszana NIE MA WYBORU a pogoń za flagami totalnie mnie nudzi!!!!!!!!!!!!!!!!Dodam jeszcze że mapki z COD 4 to szok ta gra wygląda identycznie!!! Zero różnicy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here