Czekacie na Modern Warfare 3? Nastoletnie Xboty z Kentucky i cała reszta intelektualnej śmietanki ze Stanów Zjednoczonych z pewnością już szykuje zarobione w Burger Kingu, albo w myjni samochodowej u wujaszka dolary i tylko marzy o tym, aby przekazać je Bobby'emu Kotickowi. Oni w końcu kochają te lasujące mózg „generic military shooters” z głupawą fabułą, której nie wytrzymałby film kategorii „B”. No, ale wróćmy do Modern Warfare 3. Blog Kotaku opublikował MEGA spojlery dotyczące fabuły trzeciej odsłony MW. Co wiemy na temat gry? Na początek kilka suchych faktów.

Modern Warfare 3 to według Kotaku 15 misji rozgrywających się między innymi w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie itd. (lista lokacji na dole). Kampania dla pojedynczego gracza tak jak seria MW ma w zwyczaju będzie przerzucać nas między różnych bohaterów – wcielimy się miedzy innymi w rosyjskiego agenta Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej (FSB), członka brytyjskiej jednostki SAS.Będzie także dwóch twardzieli z Delta Force Postrzelamy też czołgowego działa oraz postrzelamy z potężnych działek Lockheed'a AC 130. Pojawią się także zacytujmy Kotaku: ważne postaci z poprzednich części gry.

Modern Warfare 3 ma „spiąć klamrą” fabułę z poprzednich części i wszystko ładnie zakończyć w jakimś le grande finale (patrz niżej).

Teraz czas na SPOJLERY. Nie wiemy na ile wiarygodne są to informacje, ale i tak warto je zamieścić. Szanownych czytelników uprzedamy jednak, że źródło (czyt. Kotaku) ma opinię growego brukowca i należy do tego wszystkiego podchodzić z dużą dozą ostrożności.

Modern Warfare 3 zaczynać się ma dokładnie w momencie zakończenia MW2. Genealnie w trójce ścigać będziemy Makarova, który ukrywa się gdzieś w Afryce. Podczas zabawy odwiedzimy Moskwę i postrzelamy sobie na Kremlu. Finalną misją ma być atak na hotel w Dubaju – tam w końcu dopadniemy Makarova i odstrzelimy mu łeb. To tylko skrót. Dla prawdziwych desperatów tudzież zatwardziałych fanów w tym linku czytanka dłuższa o misjach w Modern Warfare 3.

Modern Warfare 3 ma zadebiutować na sklepowych pólkach 8 listopada. Wtedy przekonamy się, czy informacje Kotaku były prawdziwe. Jeśli tak to cóż… nie musicie już grać w MW3.

Skoro już i tak wszystko wiemy to nie musimy oddawać naszych pieniążków panu Kotickowi.

Poniżej lokacje zawarte w Modern Warfare 3 (według Kotaku). Warto wspomnieć, że te informacje dotyczące MW3 nie pokrywają się z tym co pisaliśmy kilka miesięcy temu. Tam według informacji zdobytych przez LA Times trzecia odsłona gry od Activision miała być prequelem. Bohaterem gry miał być Ghost – to ten twardziel co się wygrzebał z grobu za pomocą… no sami wiecie za pomocą CZEGO.

Dharmasala (Indie)

Nowy Jork

Samolot prezydenta Rosji

Miasteczko w Sierra Leone

Londyn

Mogadiszu (Somalia)

Hamburg

Paryż

Praga

Zamek gdzieś w górach (Czechy)

Berlin

Kreml

Dubaj

Waszyngton D.C

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

 1. Czemu tylko niektore miasta maja zaznaczone w jakim sa kraju? Przecietny gracz CoD:BO nie wie przeciez gdzie jest Paryz czy Dubaj. No i co to za Kreml jakis? Nie ma takiego miasta!

  • Czemu tylko niektore miasta maja zaznaczone w jakim sa kraju? Przecietny gracz CoD:BO nie wie przeciez gdzie jest Paryz czy Dubaj. No i co to za Kreml jakis? Nie ma takiego miasta!

   A to:. . . Londyn ” Nie ma takiego miasta – Lądyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój. . . ”)

  • Wszyscy marudzą na CoDa a potem kupują miliony 😉

   Bo CoD to taki pop swiata gier. Gdyby sie dalo to by go puszczali na RMF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here