Absolutnie nie wiem czemu poniższe wideo obiega świat z szybkością błyskawicy. Jak tak dalej pójdzie to wspomni o nim sam Boguś Romanowski w swoim programie. Może chodzi o to, jak napisał serwis GamerNode w tytule, że Ktoś w końcu dał w twarz Peterowi Molyneux. W każdym razie poniżej możecie obejrzeć młodego Lucasa Molyneux. Jak widać tatuś Peter M. przygotowuje następcę, który będzie gnębił naszą biedną planetę swoimi przemyśleniami. Generalnie jest to chyba(?) jakiś wideo-list otwarty do Valve z pragnieniem jak najszybszego ujrzenia Half-Life 3. Generalnie się zgadzamy. Ciekawe czy Valve odpowie? Czy Gabe Newell ma syna/córkę w odpowiednim wieku?

Oczywiście taktownie nie zapytamy dlaczego ten młodzieniec bawi się grami dla dorosłych. No, ale jak się ma takiego tatę-luzaka to chyba można wcielić się w Gordona Freemana. Nawet jeśli jeszcze nie wypadły ci wszystkie mleczaki.

Ciekawe, czy to jednorazowy wyskok? A może od teraz papa Molyneux będzie zmuszał synka do występów przed kamerę? Dzięki temu sam będzie mógł się trochę powygłupiać – co w tym materiale skwapliwie czyni wprowadzając biednego chłopca w konfuzję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. W następnym odcinku żona Petera Molyneux robiąc pasztet zada pytanie producentom Cooking Mama. W międzyczasie Pete będzie skakał wokół niej i krzyczał kupcie Fable 3 kupcie Fable 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here