Voodoo Gaming jest pierwszym w Polsce multiclanem który nawiązał współpracę sponsorksą z tego typu firmą. Pod nową banderą BVG nasza dywizja Fify wystąpi na ESWC w Poznaniu a pod koniec maja dywizja Enemy Territory pojedzie na Silesia Game Festival. Nasze wyjazdy i pobyty finansuje nasz kolejny nowy sponsor, internetowy sklep Best-Bazar.pl

„Powołaliśmy do życia zespół Betsson Voodoo Gaming, by wesprzeć osoby, które już działają pod tym szyldem i zachęcić ich fanów do korzystania również z innych rodzajów rozrywki w Internecie” – powiedział Tomasz Piotrowski, country manager Betsson.com w Polsce. „Jest nam niezmiernie miło widzieć zaangażowanie Betsson.com w nasz multi-klan, ponieważ okazuje się, że nasze sukcesy mają znaczenie dla osób i firm również spoza rzeszy fanów egamingu w Polsce” – mówi Radosław „NORAD” Górniak, właściciel zespołu Betsson Voodoo Gaming.

Betsson zamierza w ten sposób zachęcić osoby pełnoletnie interesujące się tym już bardzo popularnym na świecie sportem do korzystania z usług oferowanych przez tę notowaną na giełdzie w Sztokholmie firmę. Wkrótce tez są planowane dalsze działania promujące zespół Betsson Voodoo w Polsce.

Więcej informacji na www.voodoo.owned.pl oraz vesport.wordpress.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGolf według EA
Następny artykułFlatOut = demolka

4 KOMENTARZE

  1. no ladnie sie rozwija ten polski e-sport, co raz więcej firm ma ochotę inwestować w to i nie ma co ukrywać w dużej mierze to zasługa najsłynniejszych graczy: PGS Gaming, av3k itp, których nie jeden raz pokazały media (TVN,TVP)

  2. No i dobrze, niech chlopaki maja to na co sobie zapracowali, moja mama powiedzialaby pewnie po takim newsie, ze w tym i tak nie ma przyszlosci:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here