Po ośmiu latach od premiery pierwszego GTA, twórcy gry opowiadają o procesie jej powstawania i o zbiegach okoliczności, dzięki którym powstał prawdziwy hit.

Square-Enix stara się wykorzystać licencję Final Fantasy jak może. Do Europy jeszcze nie dotarła dwunasta część serii, a już zapowiedziano Final Fantasy Versus XIII, Final Fantasy Agito XIII (telefony komórkowe), Fabula Nova Crystallis- Final Fantasy XIII i Final Fantasy XIII. Do tego dodać trzeba remake FFIII zmierzający na Nintendo DS i Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers na Wii. Macie już oczopląs?

Magazyn Electronic Gaming Monthly zapowiedział, że Square przygotowuje się do zrobienia remake-u Final Fantasy VII na Playstation 3. Pierwotnie gra ukazała się na Playstation i jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych pozycji z gatunku jRPG. Od jakiegoś czasu w środowisku krążyły plotki o tym, że gra faktycznie może ujrzeć światło dzienne, teraz znalazły pół-oficjalne potwierdzenie na łamach poczytnego magazynu. Trudno się nie skrzywić na myśl jak firma eksploatuje świetną niegdyś serię. Pozostaje czekać na efekty spektakularnej profanacji i trzymać kciuki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNadchodzi nowa Legenda
Następny artykułGazety o grach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here