Już jakiś czas temu EA DICE zapowiadało, że pod koniec marca wyda dodatkowe mapy dla najnowszej odsłony serii Battlefield. Wiemy już, co dokładnie otrzyma w tym miesiącu Bad Company 2. Będą to darmowe lokacje, które pobierzemy po wykorzystaniu VIP Code. W Arica Harbor zagramy w trybie Conquest, będąc świadkami natarcia armii USA na rosyjską bazę. Z kolei w Laguna Persa jako amerykańscy żołnierze będziemy musieli bronić przyczółku osadzonego w dolinie. Obie mapy zadebiutują 30 marca, co łączy się doskonale z dużymi planami EA DICE co do DLC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Możemy się spodziewać nowych map także na pc? W newsie jest podane, że spodziewamy się DLC, a to skierowane jest w stronę konsol.

    • Możemy się spodziewać nowych map także na pc? W newsie jest podane, że spodziewamy się DLC, a to skierowane jest w stronę konsol.

      DLC nie są skierowane tylko dla konsol. Ostatnie gry EA (a więć Mass Effect 2, Dragon Age, ale i B:BC2) mają wbudowane systemy obsługujące dodatki, więc jeśli użyłeś VIP Code, pobierzesz mapy za darmo 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here