To chyba miała być tajemnica, ale pani Charlotte Parker, pracująca w Traveller's Tales najwyraźniej nie doczytała wszystkich warunków wiążącej ją umowy. Na pewno znalazłaby w niej punkt, w którym napisane jest, że nie powinna się wypowiadać na temat gier, których jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano. Uznajmy jednak, że niewiedza w tym przypadku tłumaczy jej zachowanie.

Pani Parker oznajmiła na swoim blogu, że jej firma pracuje w tej chwili nad dwiema nowymi produkcjami z serii LEGO. Mają nimi być LEGO Harry Potter, o którym plotkowaliśmy jakiś czas temu i LEGO Indiana Jones 2: The Kingdom of the Crystal Skull. Jakby tego było mało ta sama osoba wyznała, że była częścią zespołu przygotowującego produkcję na podstawie filmu Hobbit.

Wielbiciele duńskich klocków i nie znających fryzjera mieszkańców Shire na pewno zacierają już ręce ze szczęścia. My wolimy jednak poczekać na oficjalna zapowiedź którejkolwiek z tych produkcji. Póki co Traveller's Tales potwierdziło jedynie, że pracują nad LEGO Battles na Nintendo DS. Pisaliśmy o niej w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here