INFORMACJA PRASOWA

Age of Conan: Hyborian Adventures to gra typu massvie online multiplayer, bazująca na świecie wykreowanym przez Roberta E. Howarda. Brutalne, mroczne realia stają się tu tłem dla przeżywanych przez graczy przygód, podczas których spotkają nie tylko króla Conana, zasiadającego teraz na tronie Aquilonii, ale też inne znane z powieści postaci – Thoth-Amona, Kalanthesa albo Zenobię.

Spośród innych MMO grę Age of Conan wyróżniać będzie m.in. unikatowy system walki, oparty o combosy, czy dostarczająca nietuzinkowych wrażeń wizualnych grafika next-gen. Będzie to z pewnością tytuł, który przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom MMO, ale również osobom, które dotychczas w tego typu gry nie grały.

Gra Age of Conan: Hyborian Adventures pojawi się w Polsce w marcu przyszłego roku, w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Więcej informacji pod adresemwww.gram.pl/AgeOfConan

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Heh, całkiem tanio jak na „nowego” mmorpg’a z miesiącem abonamentu. Szkoda, że nie napisali nic o spolszczeniu Age of Conan – przecież pracownik CDP napisał (jeszcze gdy Cenega w swoich łapkach ten tytuł miała):

    Byloby calkiem milo wydac to po Polsku 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here