Grzegorz Stańczyk wyruszył na Ziemię wstrząsaną wojną między Niebem i Piekłem. Odwiedził jednego z okrutnych Jeźdźców Apokalipsy i spisał jego historię. Oto co czeka konsolowych graczy w 2009 roku. Szykujcie się na prawdziwy Armageddon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. No dobra, Viking: Battle of Asgard nie podołał, to może Darksiders podoła i w końcu będziemy mieli (obok bardzo niedocenionego Conana) w końcu coś na miarę God of War na iksa. . .

  2. e no co ty Conan nie jest chyba taki najgorszy, no ale grałem tylko w demko. A co jest z Conanem nie tak? Nudny? W demku bawiłeś się całkiem nieźle.

  3. Kaczuch, jak przeczytasz mojego posta uważnie to będziesz wiedział, że Conana zachwalam 🙂 Dziwię się, że globalnie został raczej niedoceniony (metacritic: 69). Mi się grało w niego bardzo przyjemnie.

  4. Oj gra wyglada smokowicie:) Gralem tez w wymienionego przez Cuja Conana i przyznaje, ze gra bardzo solidna. Nie wiem czy cokolwiek bedzie w stanie zdetronizowac God of War 3 byc moze uda sie to Dark Siders, ale bedzie to ultra ciezkie;] God of War to gra wrecz fantastyczna i bez mrugniecia okiem jest w moim zestawieniu top 10. Za to Dark Siders zapowiada sie na bardzo dobra produkcje i miejmy nadzieje, ze taka rzeczywiscie bedzie.

  5. Racja interesująca propozycja,mam nadzieje ze w końcu zagram w coś na miare GOD OF WAR!Jak dla mnie to nie zrobiono jeszcze lepszej,bardziej wciągającej gry jak GofW(Viking-do bani,Conan-nawet fajna gierka,Heavenly sword-ok ale to jeszcze nie to. )Więc może Darksider:Wrath of War powalczy z niepokonanym jak narazie GOD OF WAR!POZDRO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here