Najwyraźniej rozbijający czaszki jako Conan barbarzyńca ex-gubernator Kalifornii walczył z grami wideo tylko z doraźnych, politycznych powodów. Doszło nawet do tego, że szef Activision wystąpił z płomienną mową przeciwko „Szwarcusiowi”, a ostateczną klęską krucjaty Arnolda była negatywna opinia wyrażona przez Sąd Najwyższy o czym pisaliśmy tutaj. Pana Schwarzeneggera to chyba jednak nie martwi. W końcu jest największą ikoną kina akcji ostatnich kilku dekad i zdaje się, że postanowił na tym zarobić sporo zielonych banknotów. Arnold S. właśnie potwierdził, że w kooperacji ze Stanem Lee w najbliższych 24 miesiącach amerykański (i nie tylko) rynek zostanie zalany przez… Governatora! Stan Lee, legendarny twórca między innymi takich komiksów jak Spider-Man odpowiadać ma za warstwę merytoryczną. Arnie ma „dać” całemu przedsięwzięciu swoją twarz.

Schwarzenegger ujawnił plany związane z nowym super(?)bohaterem na festiwalu w Cannes. Arnold powiedział dziennikarzom: na początek szykujemy komiks, potem serial telewizyjny, a potem wyprodukujemy gry, a następnie film pełnometrażowy.

Wielu sądziło, że jest żart na Prima aprilis, ale jak się okazało Arnie był śmiertelnie poważny. Poniżej pierwszy zwiastun The Governator. Jak widać w serialu (a także w komiksie, grze?) pojawi się sporo znanych osób. Już w zwiastunie możemy podziwiać gwiazdę CNN'u Larry'ego Kinga.

Co wy na to? Obejrzycie, a potem zagracie w Termina… pardon Governatora? Dołączcie też do fanów Governatora na Facebooku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. A tam od razu hipokryzja. Mr. Governator to uosobienie dobra i milosci o czym swiadczy jego jak widzimy walka z zorganizowanym zlem pragnacym zapanowac nad ludzkoscia. A jak wiadomo cel uswieca srodki, w tym przypadku nieuzasadniona rozpierducha i przemoc. Go! go! Mr. Governator, swiat liczy na ciebie!

  2. I tak właśnie, „największa ikona kina akcji ostatnich kilku dekad” stała się karykaturą samej siebie. Gratulujemy.

  3. A pamiętacie? Po gubernatorstwie przepowiadali mu różnej maści politologowie mądrzy s telewizjach, że być może nawet konstytucję zmienią w USA tak, że będzie mógł w przyszłości startować na prezydenta Stanów. A skończy jako komiks, gra i kreskówka 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here