Chodzi rzecz jasna o Vigilante 8. Pierwotna wersja tego tytułu zawitała już przeszło dekadę temu na Nintendo 64 oraz pierwszą konsolę sygnowaną logiem PlayStation. To zadziwiające, oryginalne połączenie strzelanki (bijatyki?) z samochodówką dało efekt w postaci bardzo ciepłego przyjęcia gry zarówno przez prasę, jak i graczy. Ci zaś, którzy jeszcze nie mieli okazji zetknąć się z tą świetną produkcją, a mają Xboksa 360 podpiętego do Internetu, już dziś będą mogli nadrobić swoje karygodne zaległości.

Oczywiście nie ma nic za darmo – użytkownicy Xbox Live Arcade za możliwość pobrania Vigilante 8 zapłacą 800 Microsoft Points, czyli ekwiwalent blisko 10-ciu euro. Warto jednak dodać, że w cenie tej mieści się gra z wszelkimi usprawnieniami, jakie postanowił dodać do niej producent, czyli studio Isopod. Pośród zmian znajdują się między innymi poprawiona grafika, fizyka, czy możliwość gry przez sieć, zarówno w co-opie, jak i przeciwko innym zawodnikom.

Isopod zapowiedziało również, iż w przyszłości dostaniemy dodatki do pobrania z sieci. Póki co jednak wolimy mieć odrobinę czasu na to, by rozkoszować się podstawową wersją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here